Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Lewiatan Holding na FRSiH: Dystrybutor jest partnerem, ale obie strony mają swój biznesdlahandlu.pl - 20 października 2016 11:14


– Reprezentujemy to, czego oczekują od nas sklepy. Spełniamy ich potrzeby, uważam, ze wszystkie sieci muszą się na tym opierać. Sklepy mamy różne, jest ich dużo, ale specjalizacja zaczyna do nas przenikać. Udaje nam się przy okazji działań szkoleniowych stworzyć bardzo dużą bazę wiedzy - mówił  Marcin Poniatowski, członek zarządu ds. marketingu Lewiatan Holding SA, w trakcie sesji "Czy rynek dystrybucji uratuje małe sklepy?", która odbyła się w ramach IX Forum Rynku Spożywczego I Handlu.

–  Chcemy stać się lepszymi specjalistami, ale nie oczekujemy tego od dystrybutora – tu mamy relacje bardziej partnerskie. Szukamy wspólnych rozwiązań, robimy wspólne akcje marketingowe, ale każda ze stron ma swój biznes. Sami jako sieć tworzymy reklamy i inne działania wspierające sprzedaż. W dystrybucji szukamy ceny, optymalizacji asortymentu i kosztów, abyśmy mogli dotrzeć do klienta z jak najlepszą ofert - powiedział Marcin Poniatowski.