Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Food truck FRoSTY ruszył w trasępr - 16 listopada 2016 11:02


FRoSTA podsumowuje pierwsze efekty nowej kampanii promocyjnej. 2 miasta i setki rozdanych burgerów – takim wynikiem skończyły się dwa promocyjne eventy.

Akcja FRoSTY jest wsparciem dla nowej kategorii produktów w portfolio marki – burgerów rybnych i warzywnych. Do tej pory objęła swoim zasięgiem Warszawę i Łódź. W jej ramach powstał specjalny, dedykowany food truck, w którym burgery dla gości przygotowali profesjonalni kucharze. Konsumenci mieli okazję spróbować nowości od FRoSTY w kilku wersjach: rybnej i dwóch warzywnych: kalafiorowo-brokułowej oraz szpinakowej.

Postanowiliśmy odejść od klasycznych degustacji w sklepach, na rzecz zbliżenia się do naszych klientów. – mówi Aleksandra Wysocka, Marketing Manager FRoSTY. - Podczas bezpośrednich spotkań mogli oni nie tylko poznać i spróbować naszych nowości, lecz także zobaczyć ciekawe propozycje ich podania. Cieszą nas entuzjastyczne reakcje i ciepłe słowa konsumentów odwiedzających naszego food trucka. Planujemy już kolejne eventy, z nadzieją, że spotkają się z równie dobrym przyjęciem jak dwa pierwsze.