Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Costa Coffee z 68. kawiarnią w Warszawiedlahandlu.pl - 17 listopada 2016 11:01


COSTA COFFEE Polska uruchomiła kolejną kawiarnię w stolicy. Najnowszy lokal został otwarty w nowoczesnym biurowcu West Station, nowej siedzibie grupy PKP S.A. na warszawskiej Ochocie. Aktualnie COSTA COFFEE zarządza siecią 133 kawiarni w całej Polsce i 68 kawiarniami w samej Warszawie.

Kawiarnia o powierzchni około 90 mkw. mieści się na parterze biurowca West Station, bezpośrednio przy wejściu na nowy Dworzec Zachodni. Lokal oferuje ok. 30 miejsc siedzących wewnątrz oraz dodatkową przestrzeń przed kawiarnią. Najnowsza kawiarnia została zaprojektowana w stylu Atlas Marine, nowej propozycji aranżacji i wystroju wnętrza COSTA COFFEE.

–  Cieszymy się, iż wraz z otwarciem kawiarni na Dworcu Zachodnim, przed końcem listopada przekroczyliśmy próg 20 nowych kawiarni otwartych w 2016 r. Lokal w West Station jest 21. kawiarnią COSTA COFFEE w Polsce, którą mieliśmy przyjemność udostępnić naszym gościom w tym roku – mówi Michał Nowak, Property & Expansion Director.

COSTA COFFEE zarządza aktualnie siecią 133 kawiarni zlokalizowanych w całej Polsce, w tym 68 lokalami w Warszawie. Od początku roku COSTA COFFEE Polska wzmocniła swoją obecność m.in. w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Gdańsku i Krakowie. Kawiarnie pod szyldem COSTA COFFEE zadebiutowały także m.in. w województwie podlaskim, w Białymstoku.