Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Słoneczna Tłocznia wśród wystawców Food Show 2017portalspozywczy.pl - 20 grudnia 2016 14:00


Firma Słoneczna Tłocznia zaprezentuje swoją ofertę soków podczas dobywającego się 16-18 marca Food Show - największego święta polskiej żywności i kulinariów w nowatorskiej formule spotkania profesjonalistów i pasjonatów.

Słoneczna Tłocznia to producent soków tłoczonych klasy premium pakowanych w opakowania bag-in-box o pojemności 3l i 5 l. Oprócz tradycyjnych smaków na bazie jabłka, producent oferuje soki NFC z pomarańczy i grejpfruta. 

Producenci i przetwórcy żywności i napojów, dystrybutorzy i handlowcy, restauratorzy, szefowie kuchni, kucharze, menedżerowie restauracji, dostawcy produktów dla branży HoReCa oraz konsumenci spotkają się w dniach 16-18 marca 2017 roku w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach w czasie Food Show - unikalnego wydarzenia biznesowego i kulinarnego skierowanego do branży spożywczej i gastronomicznej oraz tysięcy pasjonatów gotowania i dobrego jedzenia.

- Rosnący trend zdrowego odżywiania skierował uwagę konsumentów na polskie, lokalne przysmaki, którymi możemy się chwalić za granicą. To ogromny potencjał, który powinniśmy wykorzystać. Teraz jest idealny czas, by podkreślać wyróżniki polskiej żywności: naturalne składniki, lokalny charakter. Food Show to doskonała okazja, by pochwalić się naturalnym bogactwem polskiej żywności - mówi Edyta Kochlewska, redaktor naczelna redakcji „Rynku Spożywczego”.

Organizatorem wydarzenia jest Grupa PTWP - wydawca serwisów Portalspozywczy.pl, Dlahandlu.pl oraz magazynu "Rynek Spożywczy".

Po więcej informacji zapraszamy na stronę Foodshow.pl.