Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Silesiasmakuje.pl, Kukbuk i ugotuj.to wśród patronów medialnych Food Showdlahandlu.pl - 21 grudnia 2016 09:23


Do grona patronów medialnych wydarzenia kulinarnego Food Show 2017, które odbędzie się w dniach 16-18 marca 2017 roku w MCK w Katowicach dołączyły takie znane magazyny i serwisy kulinarne, jak Kukbuk, silesiasmakuje.pl i ugotuj.to (Agora).

Silesiasmakuje.pl to jedna z najpopularniejszych stron na Śląsku, gdzie publikowane są najciekawsze wydarzenia z życia gastronomicznego i kulinarnego województwa śląskiego.

KUKBUK to filestylowy magazyn kulturalno-kulinarny w całości poświęcony tematom wokół stołu. Ukazuje się w 43 tysiącach nakładu od listopada 2013 roku.

Ugotuj.to to serwis kulinarny Agory, gdzie znajdują się tysiące przepisów na potrawy i drinki. Materiały przygotowane w Ugotuj.to zamieszczane są w formie artykułów oraz materiałów wideo.

Food Show 2017 odbędzie się w 16-18 marca 2017 roku w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. To pierwsza edycja nowatorskiej formuły święta biznesu spożywczego, branży HoReCa oraz całego sektora kulinariów. Zapowiadamy trzy dni wystaw, prezentacji produktów żywnościowych, degustacji, pokazów gotowania, warsztatów kulinarnych, debat i dyskusji branży spożywczej i gastronomicznej, osobistych spotkań mistrzów kuchni, biznesu spożywczego i branży HoReCa oraz miłośników gotowania i dobrego jedzenia.

Producenci i przetwórcy żywności i napojów, dystrybutorzy i handlowcy, restauratorzy, szefowie kuchni, kucharze, menedżerowie restauracji, dostawcy produktów dla branży HoReCa oraz konsumenci spotkają się w dniach 16-18 marca 2017 roku w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach w czasie Food Show - unikalnego wydarzenia biznesowego i kulinarnego skierowanego do branży spożywczej i gastronomicznej oraz tysięcy pasjonatów gotowania i dobrego jedzenia.

Firmy spożywcze zaprezentują swoje nowości produktowe dla branży handlowej i HoReCa w formule „live show” z udziałem swoich ambasadorów-celebrytów, szefów kuchni wykorzystujących ich produkty w codziennej pracy.

Sieci handlowe wypromują się przed szerokim gronem klientów jako profesjonaliści odpowiadający na zmieniające się potrzeby konsumentów, którzy chcą robić zakupy świadomie i jeść zdrowo.

Hurtownicy nie tylko przedstawią swoją ofertę profesjonalnym odbiorcom sektora detalicznego i HoReCa, ale także zapoznają się z najnowszą ofertą wystawiających się producentów, która pokazuje, że jakie trendy najmocniej oddziałują obecnie na rynek handlowy i konsumencki.

Dostawcy dla branży HoReCa spotkają swoich klientów i przedstawią im korzyści płynące z wyboru ich oferty, dzięki aranżacji przestrzeni wystawienniczej, która pozwoli na posmakowanie produktów, przetestowanie urządzeń i doświadczenie usług na miejscu.

Sieci gastronomiczne pozyskają nowych franczyzobiorców spośród licznego grona uczestników: właścicieli lokali gastronomicznych i przedsiębiorców, którzy chcą rozpocząć działalność restauracyjną. Będą też miały możliwość przybliżenia swojej filozofii i menu konsumentom, uczestnikom Food Show.

Organizatorem wydarzenia jest Grupa PTWP - wydawca serwisów www.portalspozywczy.pl, www.dlahandlu.pl oraz magazynu "Rynek Spożywczy".

Więcej na Foodshow.pl