Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Benicio Del Toro twarzą Magnum Golddlahandlu.pl - 29 kwietnia 2010 09:43


Benicio Del Toro - zdobywca Oscara i Złotego Globu, wystąpi w kampanii Magnum Gold, która będzie realizowana w kilkunastu krajach Europy, Azji, Australii i Ameryki. Jej polska wersja rozpocznie się w połowie maja wraz z telewizyjną i kinową premierą nowego spotu reklamowego - "Magnum Gold Pokusa na wagę złota!". Oprócz sal kinowych i telewizji kampania obecna będzie również w Internecie.

Niecodzienna reklama utrzymana jest w konwencji zwiastuna hollywoodzkiego filmu akcji. Benicio Del Toro wraz ze swoją wspólniczką (w tej roli Caroline de Souza Correa) dokonują napadu na bank, w którym łupem jest 75 milionów sztab złota. Po rabunku rozpoczyna się widowiskowy pościg za złodziejami, podczas gdy oni rozkoszują się rozpływającą się w ustach złotą przyjemnością...

Reżyserem reklamy jest Bryan Singer, amerykański reżyser i producent takich hitów filmowych jak: Podejrzani, X-Men, Superman: Powrót oraz bijącego rekordy popularności serialu telewizyjnego Dr House. 

Reklamy będą emitowane od połowy maja do połowy czerwca w największych stacjach telewizyjnych. W kinach spot będzie można zobaczyć od połowy maja do końca czerwca w sieci Cinema City. W czerwcu ruszy natomiast strona internetowa www.magnum-gold.pl zaprojektowana specjalnie na potrzeby kampanii, na której będzie można wygrać prawdziwe sztaby złota.

Magnum Gold jest dostępny na polskim rynku od 8 marca. Sugerowana cena detaliczna to 4 zł.