Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

InPost prawie podwoił swój zasięg na Allegropr, dlahandlu.pl - 31 stycznia 2017 11:02


InPost poinformował, że usługi Allegro InPost są dostępne w 20 proc. ofert na Allegro, najpopularniejszej polskiej platformie e-commerce. Oznacza to, że w ponad 11 milionach ofert dostępne są dostawy poprzez InPost. Pod koniec 2015 roku, zasięg InPost na Allegro był o połowę mniejszy.

- W ciągu roku prawie podwoiliśmy nasz zasięg na Allegro i jesteśmy obecni w ponad dwukrotnie większej liczbie ofert niż pod koniec 2015 roku. Nie jest to zaskoczeniem, gdyż jako jedyna firma w Polsce oferujemy najszerszy zakres usług od Paczkomatu InPost po usługi kurierskie, w tym usługi kurierskie premium typu same day. Dodatkowo w cenie naszych usług jest darmowy zwrot towarów do nadawcy – powiedział Rafał Brzoska, prezes Grupy Integer.pl, właściciela marki InPost.

Dodał, że co najważniejsze udział usług InPostu na Allegro cały czas rośnie. - Pracujemy by obsłużyć rosnące wolumeny i dostosować do nich naszą infrastrukturę. Tylko w tym roku w Polsce zainstalujemy 1000 nowych Paczkomatów, tak aby nawet w najmniejszej miejscowości można było odebrać przesyłkę w Paczkomacie. Wprowadzamy także szereg udogodnień w dzieje obsługi klienta. Już niedługo będzie uruchomimy live chat, usługi IVR oraz znacznie zwiększymy zatrudnienie w naszych call center tak aby bez problemów przyjąć rosnącą wraz z rozwojem usług ilość zapytań ze strony naszych klientów – zaznaczył Brzoska.