Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Sklep może zarobić na tanich akcesoriach grillowychdlahandlu.pl - 10 maja 2010 09:24


Latem produkty opatrzone magicznym słowem grill sprzedają się bardzo dobrze. W sklepach oprócz spożywczych produktów grillowych można kupić m.in: węgiel, brykiet, ruszty, szczypce, podpałki i rozpałki, naczynia jednorazowe, papierowe ręczniki, preparaty do usuwania zabrudzeń i sadzy.

- Latem sprzedaż akcesoriów grillowych znacznie się zwiększa i stanowi ważną część naszych zysków. W sklepie pojawia się wielu klientów przyjeżdżających w tę okolicę na imprezę kupujących całe wyposażenie grillowego przyjęcia. Dlatego staram się mieć jak najszerszą ofertę produktów nawet dość odlegle kojarzących się z grillem. Najważniejsze jest żeby produkty jednorazowe były jak najtańsze, bo wtedy ludzie nie zastanawiają się nad ich kupnem i biorą więcej niż potrzebują - przekonuje właścicielka sklepu w podwarszawskich Kaniach.

 

Bardzo dobrze sprzedają się: węgiel, naczynia i sztućce jednorazowe, tacki do grillowania, podpałki. O wiele gorzej środki mające służyć do czyszczenia rusztu. - Rzadko który klient kupuje chemię do czyszczenia grilla. Dlatego też zamierzam wyprzedać to co mam na pólkach i nie zamawiać nowych produktów. Wydaje mi się, że jest tak dlatego, że nikt nie myśli o sprzątaniu przed imprezą. Taka refleksja przychodzi później i te środki są kupowane w sklepach blisko miejsca zamieszkania lub w supermarketach - twierdzi sprzedawczyni.