Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Suplementy diety można eksponować obok kosmetykówdlahandlu.pl - 25 maja 2010 09:31


Na półkach sklepowych pojawia się coraz więcej kosmetyków wyszczuplających oraz preparatów wspomagających odchudzanie. Klienci mają do wyboru balsamy, kremy i suplementy diety.

- Coraz większa liczba klientów, głównie kobiet, poszukuje kosmetyków, mających wspomagać odchudzanie. Najczęściej są to balsamy do ciała z dodatkową funkcją wyszczuplającą. Wybierając dla siebie odpowiedni kosmetyk klientki najczęściej zwracają uwagę na deklarowane właściwości produktu, czas trwania kuracji, markę produktu, zapach, informację dotyczącą przeprowadzonych testów dermatologicznych, pojemność oraz cenę. Wiele firm na opakowaniu podaje wyniki badań, które wskazują jakie efekty i w jakim czasie można uzyskać stosując dany preparat - informuje właścicielka sklepu ogólnospożywczego w Pruszkowie.

Mężczyźni wybierają inny rodzaj środków wspomagających spalanie tłuszczu. - Mężczyźni poszukują suplementów diety. Wydaje mi się, że w ich przypadku chodzi o wspomaganie podczas treningu na siłowni - informuje sprzedawczyni.

Produkty wyszczuplające zostały ustawione wspólnie. - Na jednej z półek w kąciku chemicznym zgrupowaliśmy produkty wyszczuplające: balsamy, żele do mycia, oliwki kosmetyczne, kremy, tabletki. Postąpiliśmy tak ze względu na wygodę klientów. W ten sposób można szybciej odnaleźć pożądany produkt - przekonuje sprzedawczyni.