Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Polskie smaki i książka kucharska w nowej akcji Biedronkidlahandlu.pl - 11 października 2017 15:51


12 października Biedronka startuje z akcją „Biedronka smakuje domem”, w ramach której oferuje ponad 190 produktów kuchni polskiej oraz książkę kucharską „KUCHNIA POLSKA. Pysznie
i zdrowiej”.

Część produktów z aktualnej oferty to artykuły wytwarzane zgodnie z tradycją, m.in. kiełbasa krakowska sucha – tradycyjna czy karczek sądecki tradycyjny, a także produkty z oznaczeniem Gwarantowana Tradycyjna Specjalność (GTS), takie jak wielkopolski olej rydzowy czy kiełbasa myśliwska.

W zależności od regionu w ofercie pojawi się masło m.in. Czeladzkie, z Warmii czy Kościana, twarogi Kesem czy łowicki, lokalne śmietany oraz majonezy z czterech różnych regionów.

– Jesteśmy świadomi zmieniających się oczekiwań polskich konsumentów, dlatego w naszej ofercie czekają na nich ciekawe inspiracje, pozwalające nawet początkującym stworzyć smaczne i typowo polskie dania w nowej odsłonie – podkreśla Michał Gontarz, dyrektor zakupów, odpowiedzialny
za ofertę produktów spożywczych marki własnej Biedronki.

„Biedronka smakuje domem” to także zbiór przepisów m.in. na jelenia duszonego w soku jabłkowym, łopatkę jagnięcą pieczoną z ziołami, flaki z pomidorami i serem Kaszëbsczi, wątróbkę z gruszkami czy perliczkę nadziewaną warzywami i śliwkami. Wszystkie przepisy z folderu zostały skonsultowane z dyplomowanymi dietetykiem.

W ofercie znalazły się mięsa z dzika czy jelenia w cenie 16,99 zł/opak.(300g), a także perliczka w cenie 19,99 zł/kg. Ofertę uzupełnią mięsa wolno gotowane i szeroki wybór ryb, takich jak sum czy świeży śledź.

Wkrótce na półkach Biedronki pojawi się „KUCHNIA POLSKA. Pysznie i zdrowiej”. Będzie ona prezentowała przepisy na dania kuchni polskiej w nowej odsłonie, opatrzone zdjęciami potraw. Książkę będzie można kupić  w listopadzie w cenie 4,99 zł. By skorzystać z tej promocji, należy w dniach 12-25 października dokonać jednorazowego zakupu artykułów z oferty „Biedronka smakuje domem” za kwotę min. 49 zł i z wykorzystaniem karty lojalnościowej „Moja Biedronka”.