Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Galeria Libero wynajęta w 75 proc. Wśród najemców marka Pumadlahandlu.pl - 26 października 2017 09:25


Już ponad 75 proc. powierzchni handlowej katowickiej galerii Libero zostało wynajęte. Do grona najemców dołączyła właśnie Puma, jedna z najpopularniejszych sportowych marek świata.

Sklep marki Puma zajmie w Libero 130 mkw. W nowym sklepie oprócz sportowych kolekcji ubrań i akcesoriów również dedykowanych dla biegaczy, piłkarzy, golfistów czy miłośników sportów motoryzacyjnych, znajdzie się również szeroki wybór casualowej odzieży dla miłośników wygodnego, miejskiego stylu.

- Puma to marka, która jest mocno zorientowaną na sport oraz fashion. Nasze produkty wybierają nie tylko sportowcy, ale również osoby, które cenią sobie niezobowiązującą, wygodną, codzienną elegancję. Przy wyborze miejsc dla nowych salonów, kierujemy się zarówno atutami lokalizacji, jak i standardem oferowanym przez obiekt. W przypadku Libero zadecydowały obydwa czynniki. Jesteśmy zadowoleni zarówno z lokalizacji, jaki i z jakości architektury - mówi Jarosław Pacałowski, przedstawiciel marki Puma.

Puma to jedna z wiodących marek sportowych. Przez ponad 65 lat firma wypracowała reputację producenta sportowego obuwia dla najszybszych atletów na całym świecie. Firma z siedzibą w Niemczech rozprowadza swoje wyroby w ponad 120 krajach i zatrudnia ponad 10 000 osób na całym świecie.

Realizacja Galerii Libero przebiega zgodnie z harmonogramem. Niezależnie od postępującej budowy prowadzony jest zaawansowany proces komercjalizacji. Już ponad 75 proc. powierzchni handlowej Libero zostało wynajęte. Libero wyróżnia się doskonałą lokalizacją u zbiegu ulic Kościuszki i Kolejowej, gdzie w godzinach szczytu przejeżdża ponad 15 tys. pojazdów na godzinę. Otwarcie Libero zaplanowano na wiosnę 2018 roku.

Ponad 150 sklepów, liczne restauracje, kawiarnie, kinowy multipleks, klub fitness – Libero to jedyne miejsce w regionie z tak bogatą ofertą sportową i rekreacyjną. To również nowocześnie zaaranżowany, miejski plac z fontannami, amfiteatrem, skate parkiem, lodowiskiem, miejscami do wypoczynku, gier stacjonarnych i innych aktywności na świeżym powietrzu.