Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Przelewy24 i Allegro łączą siłydlahandlu.pl - 2 listopada 2017 10:08


Operator Przelewy24 nawiązał współpracę z Allegro.pl. Wspólnie umożliwią klientom Allegro korzystanie m.in. z nowatorskiej formy szybkich płatności BLIK OneClick.

– Największy wybór metod płatności, który oferuje serwis Przelewy24, jest jedną z kluczowych korzyści , najwyżej cenionych przez klientów sklepów internetowych. Rynek e-commerce rozwija się bardzo dynamicznie i wymagania klientów – także w zakresie szybkich i wygodnych płatności – stale rosną. – tłumaczy  Jacek Kinecki, dyrektor sprzedaży w Przelewy24.

Usługa BLIK OneClick, która dzięki współpracy z operatorem Przelewy24 zostanie wkrótce wdrożona na Allegro, umożliwi komfortowe i błyskawiczne zakupy jednym kliknięciem, bez zbędnego wpisywania dodatkowych danych i kodu BLIK. To szczególnie istotne z perspektywy klientów dokonujących zakupów na smartfonach i tabletach, a dziś już połowa ruchu na Allegro, to właśnie ruch z urządzeń mobilnych.

Z perspektywy klientów Allegro, nowy operator Przelewy24, oznacza zwiększenie liczby dostępnych metod płatności i tym samym poprawę komfortu płacenia za zakupy na platformie.