Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Chorten na X FRSiH: Nasza marka własna zostanie wzbogacona o produkty ekologicznedlahandlu.pl - 9 listopada 2017 14:54


- Pracujemy nad rozowjem naszej marki własnej ,,Z Podlaskiej Spiżarni". Wkrótce w ofercie pojawi się żywność ekologiczna, obserujemy rosnące zainteresownie konsumentów takimi produktami - powiedziała Sylwia Olechno, dyrektor generalna Grupy Chorten podczas debaty ,,Handel stoi marką własną - perspektywy rozwoju i wyzwania dla producentów i handlowców'', która odbyła się podczas X Forum Rynku Spożywczego i Handlu.

Marka Z Podlaskiej Spiżarni funkcjonuje od połowy 2012 roku. Początkowo była dostępna w  ponad 20  sklepach Grupy Chorten i oferowała głównie wędliny premium. Obecnie oprócz  30 wyrobów w tej kategorii, w ofercie  znajdziemy  również miody, pieczywo, słodkie wypieki, mąkę,  jaja od kur z wolnego wybiegu, kiszoną kapustę, ogórki, przetwory oraz pyzy z mięsem. Produkty od starannie dobranych producentów dostępne są w kilkuset sklepach Grupy Chorten.

Oferując produkty Z Podlaskiej Spiżarni Chorten proponuje powrót do smaków sprzed lat. Firma dobiera produkty sporządzone według starych, tradycyjnych receptur. Sekretem ich wyjątkowo bogatego smaku jest dbałość o jakość na każdym etapie produkcji. Obecnie najbardziej bogatą ofertę stanowią produkty wędliniarskie. W najbliższym czasie Chorten chce zaoferować klientom produkty premium w kolejnych  kategoriach.