Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Rezygnacje w Echo i Griffin Premium REpropertynews.pl - 21 grudnia 2017 13:23


Przemysław Krych zrezygnował z członkostwa w radzie nadzorczej, a Mikołaj Martynuska - ze stanowiska w zarządzie Echo Investment.


Oświadczenia w tej sprawie złożone zostały 20 i 21 grudnia 2017 r. Rezygnacja nastąpiła ze skutkiem natychmiastowym.

Przemysław Krych zrezygnował ze stanowiska przewodniczącego rady dyrektorów Griffin Premium RE.. w związku ze śledztwem prowadzonym przez CBA oraz Prokuraturę - podała spółka.

"W związku z postawieniem zarzutów panu Krychowi w wyniku śledztwa prowadzonego przez Centralne Biuro Antykorupcyjne oraz Prokuraturę przeciwko niemu i innym osobom, pan Krych, działając w najlepszym interesie spółki, zrezygnował z funkcji członka rady dyrektorów spółki ze skutkiem natychmiastowym" - podał Griffin Premium RE.. w oficjalnym komunikacie.

Jednocześnie firma poinformowała, że zarzuty postawione Krychowi nie dotyczą aktywów związanych ze spółką.

"Wedle wiedzy spółki, zarzuty postawione Krychowi dotyczą wyłącznie jego własnych działań i nie dotyczą działań podejmowanych w ramach pełnienia funkcji dyrektora nadzorującego i przewodniczącego rady dyrektorów spółki; nie dotyczą aktywów będących własnością grupy spółki; nie dotyczą żadnego z aktywów, które grupa spółki ma nabyć w wyniku transakcji" - napisano w komunikacie.

Echo i Griffin o zatrzymaniach CBA