Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Ryneczek Lidla szczególnym obszarem dla sieciportalspozywczy.pl - 11 stycznia 2018 13:10


Ryneczek Lidla to szczególnie istotny dla firmy obszar. W sklepach sieci można znaleźć ok. 100 różnych rodzajów warzyw i owoców – czytamy na www.portalspozywczy.pl.

Firma dopuszcza pozostałości substancji czynnych w wysokości maksymalnie jednej trzeciej poziomu ustalonego przez UE - czyli o 2/3 mniej pestycydów będzie w produktach Lidla niż dopuszcza UE (nie dotyczy to BIO=EKO asortymentu, który w ogóle jest pozbawiony pestycydów).

Lidl zaznacza także, iż naturalne uwarunkowania klimatyczne, a z tym związana również sezonowość, z którą mamy do czynienia nie tylko w Polsce, sprawiają, że asortyment Ryneczku Lidla cały czas się zmienia dostarczając klientom charakterystyczne dla danej pory roku produkty. To co jest istotne dla sieci to przede wszystkim jakość produktów, ale również ich pochodzenie. Zawsze gdy istnieje możliwość współpracy z krajowym dostawcą, Lidl stawia na polskie warzywa i owoce. Ceniąc sobie współpracę z polskimi dostawcami oraz doceniając jakość ich plonów, Lidl postanowił przedstawić swoich bohaterów i tym samym uświadamiać klientów na temat pochodzenia owoców i warzyw. Wszystko to w ramach ogólnopolskiej kampanii, w której właśnie oni grają główną rolę, opowiadając swoją historię i zapraszając do swoich gospodarstw.