Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Jaja Zdrovo w ofercie Kauflandudlahandlu.pl - 15 lutego 2018 12:38Marka Zdrovo została stworzona przez Fermy Woźniak – największego producenta jaj konsumpcyjnych w Polsce i lidera europejskiej produkcji. Partia jaj pod nazwą handlową Zdrovo trafiła na półki sieci Kaufland.

Decyzja o wprowadzeniu własnej marki jaj jest odpowiedzią na rosnące potrzeby rynku. Produktowi, który trafia na polskie stoły od ponad 30 lat i cieszy się zaufaniem konsumentów, nadaliśmy własny znak firmowy – mówi Barbara Woźniak, członek zarządu Ferm Woźniak.

W oferowanym portfolio znajdują się jaja klasy jakości A w klasach wagowych M i L  z chowu ściółkowego oraz klatkowego od kur karmionych zbożami z polskich pól,  w opakowaniach 20, 10 oraz 6 szt.

Jaja z Ferm Woźniak trafiają na półki sklepowe, przede wszystkim do kanałów nowoczesnych. 30% produkcji jaj zostaje na polskim rynku, reszta trafia na eksport głównie do przetwórstwa.

Zgodnie z krajowymi zasadami produkcji i obrotu handlowego, jaja Zdrovo są, wedle wymogów, wolne od GMO czy antybiotyków.