Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Budowa parku handlowego Kasztelania ruszy w III kwartaledlahandlu.pl - 15 marca 2018 13:21


Budowa Parku Handlowego Kasztelania w Chrzanowie rozpocznie się w trzecim kwartale 2018 roku.

–  Przy wszystkich naszych działaniach staramy się wybrać podwykonawcę, który działa na rynku nieruchomości komercyjnych oraz rozumie mechanizmy jego funkcjonowania. Wybrana pracownia to znani i doceniani profesjonaliści – zapewnia Kazimierz Stec.

Do współpracy zaproszono katowickie biuro STABIL, które przygotowało koncepcję i projekt budowlany nowopowstającego PH Kasztelania. 

Zamysły inwestora i architektów zostały przemodelowane tak, aby sprostać zmieniającym się nawykom zakupowym konsumentów. Nowy projekt zakłada maksymalne udogodnienia dla klientów.
A tych może być wielu chociażby z uwagi na świetne położenie samego obiektu. Park Handlowy Kasztelania powstanie w pobliżu trzech dużych osiedli z dogodną komunikacją publiczną,
a dodatkowym atutem jest bliskość autostrady A4 Katowice – Kraków.

Park Handlowy Kasztelania będzie wielofunkcyjnym obiektem handlowym z ofertą komplementarną do Centrum Handlowego MAX, jedynego centrum handlowego w powiecie chrzanowskim. Kasztelania będzie oferowała 12 500 m kw. powierzchni najmu oraz 375 miejsc parkingowych. Otwarcie zaplanowano na II kwartał 2019 roku.