Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Pracownicy JYSK na wakacjach, w sklepie pracować będą managerowie (wideo)dlahandlu.pl - 4 kwietnia 2018 11:15


Pracownicy najlepszego sklepu JYSK w Polsce w nagrodę za dobrą pracę wyjechali na wycieczkę na Maltę. 4 kwietnia stery w sklepie na ul. Towarowej w Warszawie przejmują managerowie.

W JYSK Polska  co roku organizowane są liczne konkursy motywujące pracowników do jak najwyższej jakości pracy oraz obsługi klienta. Nagrodą są dodatkowe premie a także wycieczka dla całej załogi. 

 – W JYSK celebrujemy sukcesy i to jest właśnie przykład takiego działania. Dla nas - dyrekcji JYSK jest to możliwość powiedzenia pracownikom - dziękujemy za wkład w rozwój firmy. Wyjazd integracyjny pozostaje znacznie dłużej w pamięci niż nagrody finansowe i jednocześnie przyczynia się do budowania jeszcze lepszych relacji wewnątrz zespołu. Pracownicy sami decydują, gdzie chcą spędzić urlop. Taka forma nagradzania jest też doceniana przez naszych pracowników – podkreśla Piotr Padalak, dyrektor generalny JYSK Polska.

4 kwietnia w sklepie JYSK na ul. Towarowej pracować będą wszyscy managerowie JYSK Polska. Ludzie pracujący na co dzień w terenie lub administracji będą mogli sprawdzić się jako kasjerzy, sprzedawcy czy magazynierzy.

 – Przejęcie sklepu to  dla nas okazja na kontakt z klientami. Możemy dowiedzieć się więcej o oczekiwaniach i preferencjach konsumentów. Ta wiedza pozwala nam rozwijać firmę poprzez usprawnianie sprzedaży, poprawę warunków pracy i poprawę jakości produktów – podkreśla Piotr Padalak.

Do zamiany miejsc dojdzie po raz czwarty. Do tej pory zwyciężały sklepy ze Szczecina, Częstochowy i Dębicy.  

JYSK jest międzynarodową siecią handlową, wywodzącą się z Danii, która sprzedaje „wszystko dla domu”. Grupa JYSK obejmuje obecnie 2 500 sklepów w 49 krajach na całym świecie, w tym 200 w Polsce. Roczny obrót grupy wynosi około 3,12 miliardów € i systematycznie rośnie. Sieć zatrudnia ok. 21 000 pracowników.