Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Komputronik zwiększa powierzchnię magazynowądlahandlu.pl - 4 kwietnia 2018 13:20


Z końcem marca Komputronik rozpoczął proces uzbrajania nowych powierzchni magazynowych. Dodatkowe 7.000 mkw. powstaje przy magazynie centralnym w Komornikach pod Poznaniem.

Po oddaniu nowej powierzchni magazynowej, co nastąpi w kwietniu tego roku, Komputronik będzie miał magazyn centralny o łącznej powierzchni 27.000 mkw. Po wliczeniu powierzchni dodatkowego magazynu buforowego, który znajduje się w Poznaniu, całkowity metraż wyniesie 33.000 mkw.

 

Zarząd firmy nie zaprzestaje planowania i stale dostrzega nowe możliwości rozwoju. - Martwi mnie, że branża IT, z którą jednoznacznie identyfikowany jest Komputronik, postrzegana jest wciąż jako źródło potencjalnego ryzyka, co w istotny sposób katalizuje tempo naszego rozwoju. Odblokowanie możliwości lepszego finansowania, przede wszystkim ze strony sektora ubezpieczeń należności, byłoby ogromnym, pozytywnym impulsem do jeszcze większego przyspieszenia wzrostu skali naszego biznesu – podsumowuje Wojciech Buczkowski, prezes zarządu Komputronik S.A.


Komputronik ma prawie 200 placówek stacjonarnych rozmieszczonych w całym kraju. W ofercie Komputronik znajduje się ponad 80 tysięcy produktów kilkuset marek, w tym najnowszy sprzęt komputerowy, oprogramowanie, akcesoria elektroniczne, produkty AGD i RTV oraz produkty z kategorii Komputronik Home. Komputronik jest notowany na warszawskiej giełdzie od 2007 roku.