Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

7R startuje z małymi magazynami City Flexdlahandlu.pl - 12 kwietnia 2018 11:30


W kilkunastu lokalizacjach w całym kraju deweloper wybuduje magazyny typu Small Business Unit, które wejdą w skład sieci 7R City Flex. 7R wprowadza na rynek nowy koncept, który jest dedykowany firmom potrzebującym mniejszych magazynów blisko centrów miast. Spółka stworzy sieć składającą się z kilkunastu obiektów typu Small Business Unit (SBU) w całym kraju. Najemca będzie mógł podpisać jedną wspólną umowę na wynajem powierzchni w kilku magazynach wybudowanych w ramach programu City Flex w różnych lokalizacjach.

Obiekty 7R City Flex powstaną m.in. w Gdańsku, Szczecinie, Warszawie, Łodzi, Katowicach, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Rzeszowie, Kielcach, Częstochowie, Białymstoku, Bydgoszczy i Gdyni w granicach administracyjnych miast, jednocześnie z dogodnym dojazdem dla TIR-ów, w pobliżu obiektów handlowych (retail parków), gdzie można łatwo dotrzeć własnym samochodem 
i komunikacją miejską. 7R planuje szereg udogodnień, w tym odbiór towaru przez całą dobę.
Budynki będą miały od 8 do 15 tys. mkw. i oprócz typowej powierzchni magazynowej,
w zależności od potrzeb klienta, możliwe będzie zaaranżowane w nich powierzchni serwisowej, handlowo – wystawienniczej, a także większego niż w standardowych obiektach magazynowych, biura. Obiekty są tak zaprojektowane, aby można było w nich prowadzić także lekką produkcję. Miejsce w City Flex’ach znajdą dla siebie zarówno sieci zajmujące się handlem internetowym, operatorzy logistyczni, jak i małe sklepy internetowe, które w jednym miejscu potrzebują magazynu, biura i przestrzeni na prezentację swoich produktów. Minimalne moduły, który można wynająć mają 900 mkw.