Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Po wakacjach w Galerii Ostrowiec ruszy salon sieci Mangodlahandlu.pl - 13 kwietnia 2018 09:58


Mango, jedna z największych sieci modowych, otworzy swój salon w Galerii Ostrowiec. Otwarcie pierwszego w regionie świętokrzyskim sklepu Mango planowane jest we wrześniu tego roku.

Obecnie sieć weszła w fazę wzmożonej ekspansji, zarówno w Polsce jak i poza granicami kraju. Z obecnych 16 salonów na terenie Polski, sieć urośnie o kolejnych 5 do końca 2018 r. Ostatnia umowa w Galerii Ostrowiec jest trzecią podpisaną przez Mango w tym roku w Polsce. Pierwsze dwa sklepy otworzą się w Gdańsku i Rzeszowie.

W transakcji najmu 450 mkw. powierzchni handlowej, Knight Frank - agent wyłączny centrum - reprezentował właściciela obiektu, First Property Group.

Położona w samym centrum  miasta, pomiędzy ulicami Mickiewicza i Żeromskiego, Galeria Ostrowiec jest jedynym centrum handlowym w Ostrowcu Świętokrzyskim. W lipcu 2017 r. zakończył się proces rozbudowy galerii, dzięki której jej powierzchnia całkowita powiększyła się o 5 tys. mkw. do blisko 20 tys. mkw. W rozbudowanej części swoje salony otworzyły już Reserved, CCC, Martes Sport oraz Jysk. W kwietniu swój sklep w Galerii otworzy również Pepco.

First Property Group jest właścicielem Galerii Ostrowiec od 2006 r., kiedy przejął obiekt od Polimeni International.