Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

PA Nova szykuje się do remodelingu sklepów Kauflandpropertynews.pl - 20 kwietnia 2018 09:59


Sieć Kaufland planuje remodeling nawet dwudziestu obiektów, część z nich zrobimy my - zdradza Ewa Bobkowska wiceprezes PA Nova. - Oczywiście wszystko będzie odbywać się na zasadzie przetargu, ale mamy duże doświadczenie w tego typu projektach oraz we współpracy z tą siecią. Dwa takie projekty już zrobiliśmy - mówi Ewa Bobkowska wiceprezes PA Nova.

- W ubiegłym roku w Czechach realizowaliśmy podobny projekt z niemiecką siecią - mówi Ewa Bobkowska, wiceprezes PA Nova.  - Poza tym przerobiliśmy około 10 obiektów Tesco na Tesco Extra, także pod ciągłym ruchem - dodaje. 

PA Nova ma już doświadczenie we współpracy z Kaufalndem. Obiekty, które do tej pory przekształcane nie były zamykane na czas remontu. 

- To umiejętność, którą ma niewiele firm. My ją mamy i korzystamy na tym - mówi Ewa Bobkowska, wiceprezes PA Nova. 

Według danych JLL nawet co czwarte centrum handlowe w Polsce przechodzi lub przeszło rozbudowę. Powodem jest rosnąca dojrzałość rynku nieruchomości handlowych w naszym kraju, starzenie się jego zasobów i coraz większe apetyty klientów na nową jakość. 

- To będzie czekać wszystkie sieci handlowe. Bo obiekty się starzeją. Infrastruktura handlowa w Polsce ma już prawe 20 lat i wymaga odnowienia - mówi Ewa Bobkowska.