Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Kaufland wchodzi do kolejnych miast. Do końca roku jeszcze kilka marketówdlahandlu.pl - 26 kwietnia 2018 13:31


26 kwietnia br. Kaufland otworzył dwa nowe sklepy - w Jarosławiu i Głogowie. W obydwu miastach są to pierwsze markety sieci. W całej Polsce Kaufland posiada już 208 sklepów. W tym roku sieć planuje otworzyć jeszcze kilka placówek.

Nowy sklep sieci Kaufland w Jarosławiu jest zlokalizowany przy ul. Przemysłowej 5,  a w Głogowie przy ul. Generała Józefa Bema 4. Powierzchnia sprzedaży każdego z marketów wynosi około 2000 m2.

Klienci znajdą w każdym z nich kilkanaście tysięcy produktów oraz strefy kawiarniano-gastronomiczne, które Kaufland wprowadza w nowych i wybranych modernizowanych marketach. Klienci mogą skorzystać w nich z przekąsek i napojów, miejsc siedzących oraz darmowego WiFi, które od początku grudnia 2017 roku dostępne jest we wszystkich sklepach sieci.

Sklepy zostały wyposażone w urządzenia, dzięki którym klienci będą mogli zdezynfekować rączki wózków zakupowych. Do dyspozycji klientów są także kasy samoobsługowe.

W nowych sklepach zastosowano rozwiązania prośrodowiskowe, takie jak pompy ciepła lub energooszczędne oświetlenie LED, a ciepło z lad chłodniczych wykorzystywane jest do ogrzania obiektu.