Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Kaufland z nową marką własną kosmetyków - Bevoladlahandlu.pl - 10 maja 2018 10:12


Kaufland poszerza swoją ofertę o nową markę własną. Bevola obejmuje produkty drogeryjne dla całej rodziny, w jej portfolio klienci znajdą różnego rodzaju kosmetyki dla kobiet, mężczyzn, dzieci oraz niemowląt. Setka nowych artykułów pojawi się w sklepach Kaufland 10 maja br.

„Lubię siebie. Dbam o siebie” – pod tym hasłem Kaufland wprowadza do sklepów nową markę własną Bevola. W ofercie Bevoli znajdują się produkty zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn, m.in. płyny i żele pod prysznic, szampony, odżywki i inne artykuły do pielęgnacji włosów, produkty do oczyszczania twarzy, do golenia, kremy na noc i na dzień, dezodoranty, pasty do zębów. Nowa marka własna oferuje także produkty dla najmłodszych, czyli dzieci i niemowląt, m.in. chusteczki nawilżane, szampon, żele i płyny do kąpieli, oliwkę pielęgnacyjną, krem na odparzenia, krem do twarzy.

W produktach marki Bevola możemy znaleźć wiele wartościowych składników, m.in. masło shea, olejek jojoba, olejek arganowy, olejek z awokado, ze słonecznika, czy ekstrakt z bambusa, rumianku.