Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

PSH Lewiatan rozwija kanały elektronicznej komunikacji z konsumentamidlahandlu.pl - 10 maja 2018 12:00


Polska Sieć Handlowa Lewiatan uruchomiła pod adresem www.lewiatan.pl nową wersję serwisu internetowego. Strona nie tylko zyskała nowoczesną szatę graficzną, ale przede wszystkim poprawiona została funkcjonalność oraz intuicyjność całego serwisu.

Sieć zdecydowała się na kompleksową budowę nowej strony internetowej, która spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Nowoczesny design i atrakcyjna szata graficzna oraz pełna funkcjonalność serwisu, niezależnie od rozmiaru ekranu urządzenia, na którym będzie wyświetlana, to atuty nowej witryny sieci Lewiatan.

Na stronie prezentowane będą najważniejsze informacje z życia sieci, najnowsze gazetki promocyjne oraz wszystkie obowiązujące w sklepach promocje. Nie zabraknie też ciekawostek i poradników, a także filmów z przepisami kulinarnymi.

Poza serwisem internetowym Polska Sieć Handlowa Lewiatan rozwija także inne kanały elektronicznej komunikacji z konsumentami – fanpage na Facebooku oraz kanał kulinarny „Gotuję z Lewiatanem” w serwisie YouTube. Cyklicznie rozsyłane są także elektroniczne newslettery do klientów.