Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Karuzelę Lubliniec czeka rozbudowadlahandlu.pl - 11 maja 2018 11:27


Jeszcze w tym roku ruszy rozbudowa centrum handlowego Karuzela Lubliniec. Obiekt, który liczy obecnie 5,5 tys. mkw., zostanie rozbudowany o kolejne 2,5 tys. mkw.

Karuzela w Lublińcu przeszła istotne zmiany w ciągu ostatnich miesięcy. Powiększyły się trzy sklepy: CCC, Martes Sport oraz KIi – każdy z nich ma obecnie powierzchnię około 700 mkw. Dodatkowo w marcu br. w galerii otworzył się sklep Szachownica. Obiekt jest wynajęty w 100 proc., a poza wymienionymi sklepami znajdują się tam również: McDonald’s, Biedronka, Jysk, Euro AGD RTV.

W ramach spółki Karuzela Holding działają obecnie 4 projekty: dwie galerie handlowe w Wodzisławiu Śląskim i Wrześni oraz dwa parki handlowe – w Turku i Lublińcu, o łącznej powierzchni GLA ponad 32.000 m kw. W 2017 została rozbudowana Karuzela Turek. W 2018 roku planowana jest rozbudowa Karuzeli w Lublińcu a w kolejnym roku - w Wodzisławiu Śląskim. Poza tym spółka przygotowuje do budowy projekty w Białej Podlaskiej, Świebodzinie, Kołobrzegu, Wągrowcu i Tarnobrzegu.