Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Żabka otworzy dwa sklepy w warszawskim metrzedlahandlu.pl - 26 maja 2018 07:33Sieć sklepów Żabka otworzy w ciągu najbliższych miesięcy dwa sklepy w warszawskim metrze. Żabki pojawią się na stacjach: Dworzec Wileński oraz Stadion Narodowy. Lokalizacje są obecnie remontowane.

 Mieszkańcy Warszawy będą mogli teraz na stacji metra skorzystać z oferty produktów śniadaniowych, kanapek jednodniowych np. marki Tomcio Paluch, sałatek i przekąsek, smoothie, soków jednodniowych czy jogurtów pitnych. Głodni podróżni będą mogli skorzystać z oferty przekąsek na ciepło w Żabka Café m.in. hot dogów z parówką, kabanosem, chili, z bekonem i serem, pizzy pepperoni na kawałki czy rollitos.

Dzięki ekspansji, uwzględniającej już nie tylko lokalizacje w centrach miast, ale również biurowce, galerie handlowe czy nawet w tym roku Hotel Hampton by Hilton, Żabka jest w stanie zaspokoić oczekiwania klientów. Pozwala na to także wyspecjalizowana logistyka, umożliwiająca dostarczanie towarów do miejsc nieosiągalnych dla większości innych sieci handlowych jak np. stacja metra.