Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Biedronka za zakupy za 50 zł sprzedaje vouchery ze zniżką na mecz Polska-Senegaldlahandlu.pl - 7 czerwca 2018 11:44


Od 8 czerwca, Biedronka rozpoczyna dystrybucję voucherów z kodami, uprawniających do nabycia biletów do Narodowej Strefy Kibica na PGE Narodowym podczas transmisji meczu Polski z Senegalem, 19 czerwca. W sumie dla klientów Biedronki przygotowanych jest 60 tysięcy biletów.

Klienci Biedronki będą mogli nabyć je z 50% rabatem, jeśli dokonają jednorazowych zakupów za co najmniej 50 zł w jednym z ok. 200 sklepów sieci w Warszawie i okolicach.

Dzięki kodom klienci Biedronki mogą nabyć bilety do Narodowej Strefy Kibica w specjalnych cenach: 5, 10 i 15 zł w zależności od sektora. Promocja trwa od 8 do 16 czerwca w sklepach Biedronki w Warszawie i 41 okolicznych miejscowościach. Odbioru biletów na podstawie kodu dokonywać będzie można za pomocą sklepu internetowego PGE Narodowego pod adresem: sklep.pgenarodowy.pl.

Biedronka jest również Oficjalnym Sponsorem Piłkarskiej Reprezentacji Polski od 2010 roku i niedawno przedłużyła swój kontrakt sponsorski z PZPN do końca 2022 roku, z Mistrzostwami Świata w Katarze włącznie.