Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Flota POLOmarketu bogatsza o 10 nowych naczep chłodniczychdlahandlu.pl - 4 października 2018 12:59


Największa polska sieć supermarketów POLOmarket zainwestowała blisko 3 mln zł w zakup nowych naczep chłodniczych. To kolejny etap wymiany floty POLOmarketu – niezwykle ważnego projektu w obszarze logistyki i transportu sieci.

- POLOmarket zakończył procedurę przetargową i rozstrzygnął przetarg na zakup dziesięciu 33-paletowych naczep chłodniczych. Zamówienie to jest następnym krokiem wynikającym ze strategii firmy, której celem jest odświeżenie i wymiana floty transportowej na nową – komentuje Jarosław Brudnicki, dyrektor zakupów i marketingu, członek zarządu w POLOmarkecie.

Naczepy dostarczy firma Schmitz, agregaty chłodnicze do naczep - firma Carrier, a windy rozładunkowe - firma BAR.

Zakup naczep jest kolejną inwestycją w transport w bieżącym roku po zakupie czternastu zestawów ciężarowych typu tandem. Nowoczesna flota, spełniająca wysokie standardy chłodnicze, pozwala sieci dostarczać do sklepów w całej Polsce produkty najwyższej jakości. Oferta produktów świeżych i ultraświeżych stanowi jedną z przewag konkurencyjnych POLOmarketu.

POLOmarket to polska sieć supermarketów, zbudowana od podstaw z zaangażowaniem wyłącznie polskiego kapitału. Dziś to blisko 280 placówek na terenie całej Polski. Sieć zatrudnienia ponad 6.500 pracowników.