Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Z korporacji na lokalne podwórko. Właściciel warzywniaka idzie za ciosem i otwiera sklep rybnydlahandlu.pl - 9 października 2018 10:34


Sklep Na Wypasie Owoce Warzywa Zdrowa Żywność trafił w gusta mieszkańców Kiełpina i Łomianek. Jego właściciel postanowił więc otworzyć kolejną placówkę handlową: - W Łomiankach nie było profesjonalnego sklepu rybnego i chciałem to zmienić. Nowy punkt jest uzupełnieniem oferty warzywniaka, który funkcjonuje tuż obok - mówi Arkadiusz Śmigasiewicz, właściciel sklepów.

Sklep Rybny Na Wypasie działa w Kiełpinie, przy ul. Warszawskiej 199 (gmina Łomianki), a jego powierzchnia użytkowa wynosi 40 mkw. Asortyment placówki to: owoce morza, ryby świeże, ryby wędzone, tatar z Łososia wykonywany na miejscu, produkty kuchni świata -  łącznie 1000 indeksów.

- Z handlem spożywczym związany jestem od zawsze. Moim ostatnim miejscem pracy była firma Eurocash, w której pełniłem funkcję kierownika operacyjnego. W listopadzie 2017 postanowiłem odejść z Eurocashu i rozpocząć pracę na własny rachunek. W prowadzeniu firmy naszym największym celem jest zadowolenie oraz uznanie klientów, którzy są dla nas jak rodzina. Na Wypasie powstało w marcu br., kiedy to otworzyliśmy Na Wypasie Owoce Warzywa Zdrowa Żywność. Sklep zdobył ogromną sympatię mieszkańców gminy Łomianki, sklep rybny jest uzupełnieniem oferty - dodaje Arkadiusz Śmigasiewicz.