Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Fikołki wychodzą poza Warszawępropertynews.pl - 19 października 2018 10:48


Sale Zabaw Fikołki otworzą swoją siódmą lokalizację 10 listopada w Nowej Stacji Pruszków. W Warszawie firma widzi dla siebie miejsce jeszcze w trzech lub czterech centrach handlowych. Sieć centrów rozrywki ma też plan dotarcia ze swoją ofertą do nastolatków. - Stworzymy dla nich "subbrand", koncept złożony z rozrywek technologicznych. Taki jest wymóg rynku. Dziś już nikt nie chce grać w cymbergaja - tłumaczy Bertrand Jasiński, prezes sieci Sal Zabaw Fikołki.

Sale Zabaw Fikołki szukają w centrach handlowych powierzchni, które znajdują się w sąsiedztwie podobnych najemców, żeby na przykład w niedziele niehandlowe klienci nie musieli przechodzić przez opustoszałe korytarze z zamkniętymi sklepami.

- Zdecydowaliśmy się na wyjście poza Warszawę. Na razie działamy we Wroclavii i w płockiej Mazovii. Ta druga lokalizacja jest dla nas testem, przyglądamy się jak Fikołki sobie radzą w małym mieście. Zatem będziemy się rozwijali poza stolicą – tłumaczy Bertrand Jasiński, prezes sieci Sal Zabaw Fikołki.

Więcej na propertynews.pl