Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

W Solvay Parku powstanie strefa dedykowana branży wyposażenia wnętrzdlahandlu.pl - 22 października 2018 10:05


Solvay Park, zlokalizowana przy głównej arterii południowej części Krakowa – Zakopiance, po 10 latach od powstania przechodzi kompleksową modernizację. Jej efektem będzie wydzielenie przestrzeni Solvay Wnętrza.

W obszarze Solvay Park, na ponad 6 000 mkw. powstaje nowoczesna przestrzeń z różnej wielkości sklepami, showroomami, oraz pracowniami. Strefa Solvay Park, w której będą się przenikać tradycja i nowoczesność, kultura, handel oraz profesjonalne doradztwo architektów, jest odpowiedzią na szybki rozwój branży wyposażenia wnętrz i coraz wyższe oczekiwania klientów. 

W drugą sobotę września w Solvay Wnętrza otwarto pierwszy salon meblarski - Meblik, wkrótce ruszy kolejna placówka, Dla Spania.

W Galerii Solvay Park znajdują się już takie marki jak największy w Krakowie Media Markt, Fitness Platinum, CrossFit i miejsce zabaw dla dzieci Akukuu. Należy również wspomnieć takie sklepy jak Natura, Euroapteka, 4F, Triumph, salon Orange, Armatura łazienkowa, Biuro podróży, salon fryzjerski, Raiffeisen Bank Polska, InMedio, Cameleon, Perfect Prezent czy My Shop.

Całości dopełnia mocno rozwinięta gastronomia: na parterze znajduje się Frappe Point oraz Restauracja Olimp, zaś na pierwszym piętrze zlokalizowana jest kawiarnia, która w najbliższych miesiącach będzie przechodzić wizualną modernizację i stanie się tematyczną kawiarnią ze Strefą Designu.