Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Wegańskie i ekologiczne kremy w tubce pod marką Super Krówki, od Me gustopr - 29 października 2018 10:19


Firma Me gusto wprowadza wegańskie i ekologiczne Super Tubki od Super Krówki, które nie zawierają glutenu, laktozy, oleju palmowego i syropu glukozowo-fruktozowego. Zawierają za to składniki pochodzące wyłącznie z certyfikowanych upraw.

Nowości Super Krówki sprzedawane są w dwóch wariantach: krem czekoladowo-orzechowy w tubce 50 g oraz krem słony karmel w tubce 50 g. Kremy w tubce są produktami ekologicznymi co oznacza, że zawierają składniki pochodzące z certyfikowanych upraw ekologicznych.

Są to kremy całkowicie wegańskie - nie posiadają składników pochodzenia zwierzęcego jak np. mleka, serwatki, masła i innych. Nie zawierają też alergenów mleka łącznie z laktozą i kazeiną oraz glutenu więc są odpowiednie dla osób nietolerujących bądź mających alergię na te składniki.

Kremy nie mają w swoim składzie utwardzonych tłuszczy roślinnych i oleju palmowego. Bazują na naturalnie pozyskiwanych, nie przetwarzanych chemicznie tłuszczach roślinnych ze słonecznika i oleju kokosowego. Krem arachidowy karmel z solą zawiera w składzie dużą ilość orzeszków ziemnych i laskowych - w sumie prawie 45%. Krem czekoladowo orzechowy zawiera orzechy laskowe w ilości 13% co jest dużo wyższą ilością niż w przypadku konkurencyjnego, popularnego kremu w tubce.