Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Napoje energetyczne Combu o smaku piwa i radlerapr - 30 października 2018 12:49


Do portfolio napojów energetycznych COMBU dołączyły dwa nowe warianty smakowe. COMBU Beer Flavour oraz COMBU Radler Flavour, łączące w sobie pobudzające właściwości energetyków i głęboki smak piwa, otwierają zupełnie nową kategorię na rynku napojów bezalkoholowych.

W listopadzie na sklepowych półkach pojawią się dwa nowe napoje COMBU – wariant o tradycyjnym smaku lagera oraz wersja o smaku radlera, inspirowana jasnym piwem z cytrusową lemoniadą. 

To rewolucja na sklepowych półkach i odpowiedź na zapotrzebowanie konsumentów, którzy z roku na rok chętniej wskazują smak piwa jako faktor, determinujący zakup tego napoju. Jednocześnie Polacy coraz rzadziej sięgają po napoje wysokoprocentowe, poszukując w sklepie produktu, który dostarczy ulubionego smaku bez negatywnych skutków ubocznych.

Napoje COMBU Beer Flavour i Radler Flavour nie zawierają niezdrowego syropu glukozowo-fruktozowego, słodzików ani sztucznych barwników. W ich składzie, oprócz klasycznych dodających energii komponentów (Kofeina (80mg/250ml) Tauryna (1000mg/250ml)), znajdziemy również chmiel i słód. Ponadto produkty są wzbogacone witaminami z grupy B: niacyną, biotyną, witaminą B6 oraz B12, które  są odpowiedzialne za prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego i koncentrację.

Napoje COMBU Beer Flavour i Radler Flavour są sprzedawane w puszkach o pojemności 250 ml.
Cena sugerowana: 1,99 zł