Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Galeria Łomianki oddaje jeden z lokali swoim klientomdlahandlu.pl - 31 października 2018 08:47


W jednym z lokali Galerii Łomianki powstaje miejsce, którym obiekt chce podzielić się z klientami, sąsiadami, a także wszystkimi, którzy chcieliby wypełnić je swoją kreatywnością, talentami i pomysłami. „Współdzielnia” to otwarty punkt lokalnej aktywności, w którym można podzielić się swoimi umiejętnościami podczas sąsiedzkich warsztatów i szkoleń, nieodpłatnie zorganizować spotkanie tematyczne, wykład czy pokaz.

- „Współdzielnia” powstała w celu promowania wszelkich lokalnych inicjatyw – nawet tych najmniejszych, integrowania społeczności Łomianek i okolic, wspierania rozwoju talentów – mówi Dagmara Michalec, Marketing Manager Galerii Łomianki.

Rozkład jazdy „Współdzielni” tworzony będzie na podstawie pomysłów i inicjatyw społecznych. Przestrzeń jest otwarta dla osób prywatnych, grup formalnych i nieformalnych, organizacji pozarządowych. Lokal wyposażony jest w fortepian, stoły i krzesła eventowe oraz zaplecze z bieżącą wodę. W przestrzeni wyodrębniony jest również punkt adopcji roślin. W ramach „Współdzielni” na podobnych zasadach funkcjonować będzie także punkt wymiany książek.

Galeria Łomianki znajduje się tuż przy Kampinoskim Parku Narodowym. Można tu znaleźć kilkadziesiąt modowych butików popularnych, cenionych marek, punkty usługowe i hipermarket Auchan.