Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Agnieszka Janota dyrektorem komercjalizacji w Grupie Domodidlahandlu.pl - 6 listopada 2018 10:29


Wraz z początkiem listopada do Grupy Domodi dołącza Agnieszka Janota, obejmując nowo utworzone stanowisko dyrektora ds. komercjalizacji. W Grupie Domodi będzie zarządzać działami e-commerce Fashion oraz Home & Decor, działem sprzedaży dodatkowej i wizerunkowej oraz działem technicznego wsparcia sprzedaży.

Agnieszka Janota specjalizuje się w branży e-commerce oraz marketingu afiliacyjnym i reklamą zasięgową. Wcześniej była związana m.in. ze spółką Złote Wyprzedaże, a ostatnio z Agorą, gdzie przez ponad cztery lata obejmowała stanowisko dyrektora ds. e-commerce w Gazeta.pl. Jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w Szkole Głównej Handlowej.

Grupa Domodi to wrocławska spółka, do której należą największe w Polsce marketplace’y e-commerce dla branży fashion – Domodi.pl i Allani.pl oraz dla branży home & decor - Homebook.pl. Użytkownicy serwisów z portfolio Grupy Domodi wydają we współpracujących z grupą sklepach blisko 250 mln złotych rocznie na zakupy odzieży, obuwia i artykułów wyposażenia wnętrz. Grupa Domodi jest częścią Wirtualna Polska Holding, właściciela największego w Polsce portalu horyzontalnego wp.pl oraz licznych serwisów ecommerce, m.in. w obszarze turystyki (Wakacje.pl, Nocowanie.pl i eHoliday.pl), projektowania domów (Extradom.pl) oraz usług finansowych (TotalMoney.pl).