Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Rekordowe wyniki serwisu dlahandlu.pldlahandlu.pl - 8 listopada 2018 13:34


W październiku 2018 portal dlahandlu.pl odwiedziło 199,5 tys. unikalnych użytkowników. Serwis zanotował blisko 540 tys. odsłon. W ujęciu rok do roku oznacza to wzrost unikalnych użytkowników o 51 proc. i odsłon o 47 proc.

– Okazało się, że wzbogacenie dlahandlu.pl o kolejne działy tematyczne oraz więcej raportów i materiałów analitycznych o trendach rynkowych, głównych grupach konsumenckich i motywach ich decyzji zakupowych, a także innowacyjnych konceptach i technologiach, było strzałem w dziesiątkę. Od sierpnia kiedy wprowadziliśmy te zmiany zauważamy znaczący wzrost użytkowników i odwiedzin. Październik jest pod tym względem rekordowy – mówi Edyta Kochlewska, redaktor naczelna portalu dlahandlu.pl.

W odświeżonej witrynie dlahandlu.pl, detal i hurt zyskał nowe kategorie: sieci FMCG, sieci odzieżowe, elektromarkety, markety DIY, stacje paliw, restauracje i kawiarnie oraz centra handlowe, gdzie publikowane są informacje o głównych graczach rynkowych, ich strategiach działania oraz nowych inwestycjach. Nowe hasło definiujące tematykę portalu brzmi: dlahandlu.pl – pełny obraz handlu: rynek, konsument trendy.

Serwis dlahandlu.pl należy do Grupy PTWP, wydawcy magazynów, portali internetowych i organizatora konferencji biznesowych z Europejskim Kongresem Gospodarczym w Katowicach na czele.