Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Kolejny polski projektant nawiązał współpracę z Biedronkądlahandlu.pl - 21 listopada 2018 09:58


Świat roślinny i geometryczne wzory to motywy przewodnie nowej kolekcji pościeli stworzonej przez Mariusza Przybylskiego dla Biedronki.

Mariusz Przybylski to projektant mody luksusowej znany z perfekcyjnych ubrań łączących klasykę z nonszalancją w soczystych, wyrazistych barwach.

- Zależało mi na tym, aby kolekcja trafiła do jak najszerszego grona odbiorców, dlatego wzory projektowałem zarówno z myślą o młodzieży jak i osobach starszych. Lubię łączyć ze sobą dwa skrajne światy – tutaj mamy egzotyczne rośliny obok motywów geometrycznych. Jestem dumny z rezultatu tego połączenia – opowiada Mariusz Przybylski.

5 różnych wzorów w dwóch rozmiarach dostępnych będzie we wszystkich sklepach sieci od 26 listopada w cenie 89,90 zł lub 99,00 zł.

Kolekcja pościeli Mariusza Przybylskiego Urban Jungle to kolejny przykład współpracy sieci Biedronka ze znanym projektantem. Wcześniej sieć oferowała już projekty pościeli duetu Bohoboco, akcesoria łazienkowe i galanterię Macieja Zienia oraz personalizowane obuwie i dodatki Loft37.