Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Chorten wspiera sprzedaż świąteczną loteriądlahandlu.pl - 30 listopada 2018 13:57


1 grudnia w blisko 500 sklepach staruje program konsumencki „Świąteczna loteria sklepów Chorten – kupuj i wygrywaj superprezenty na gwiazdkę”.

W ramach sprzedaży promocyjnej do końca roku premiowany będzie zakup marek takich jak: 4Move, Augustowianka, Dr Gerard, Fortuna, Goplana, Hortex, Kamis, Kasztelan, Krakus, Lech, Lubella, Łukosz, Łomża, Mlekovita, Pepsi, Proste Historie, Sokołów, Tchibo, Tymbark i Wedel.

- Zależy nam na tym, by okres świątecznych zakupów w sklepach Chorten kojarzył się naszym klientom nie tylko z promocjami, ale też możliwością zdobycia atrakcyjnych prezentów dla siebie i swoich bliskich. Dzięki takiej akcji wzmacniamy wizerunkowo naszą markę na sklepach partnerskich niezależnych właścicieli, a jednocześnie współpracę z producentami, których produkty są chętnie kupowane w tym szczególnym okresie w handlu – mówi Sylwia Olechno, dyrektor generalny Grupy Chorten.

Aby wziąć udział w loterii klienci muszą zrobić zakupy za minimum 30 zł brutto na jednym paragonie lub fakturze, kupując minimum 3 dowolne produkty wspomnianych marek. Dowody zakupu można rejestrować za pośrednictwem specjalnej strony internetowej: www.loteriachorten.pl lub smsami. Do wygrania jest voucher na „na wakacje marzeń” o wartości 10 tys. zł, 40 nagród finansowych po 500 zł na prezenty pod choinkę, odkurzacz iRobot Rumba 980 oraz ekspres do kawy De Longhi Prima Donna S.

Loteria potrwa do 31 grudnia.