Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Bricomarché ze sklepami w Radzyniu Podlaskim i Wyszkowiedlahandlu.pl - 5 grudnia 2018 09:49


Bricomarché otworzyło placówkę przy ul. Kazimierza Prejznera 4 w Radzyniu Podlaskim oraz w Wyszkowie przy ul. Piłsudskiego 48. Są to 155. i 156. sklep sieci w Polsce. Od początku roku Bricomarche przybyło 8 placówek.

– Bricomarché w Radzyniu Podlaskim zaoferuje klientom około 26 tys. artykułów z 4 działów: budowlanego, majsterkowania, ogrodu i dekoracji. Część z oferowanych produktów pochodzi od lokalnych dostawców, m.in. rośliny czy nawozy – mówi Eliza Orepiuk-Szymura, dyrektor komunikacji i informacji Grupy Muszkieterów i dodaje: – Łącznie w IV kwartale br. uruchomimy 5 marketów Bricomarché, a w całym roku będzie to 9 nowych sklepów.

W Wyszkowie Bricomarche ma powierzchnię około 2 tys. mkw., a także ogród o powierzchni 1,5 tys. mkw.

W Radzyniu sklep ma 2 tys. mkw. - Na wiosnę planujemy otworzenie dodatkowo ogrodu o powierzchni 1,5 tys. mkw. Zwiększy się również dostępna liczba artykułów – obecnie wynosi ona 26 tys., a na wiosnę będzie to już 29 tys. – mówi Jarosław Włodkowski, właściciel sklepu Bricomarché w Radzyniu Podlaskim.

Na koniec 2017 roku sieć liczyła Bricomarché 148 sklepów. Grupa Muszkieterów na 2018 rok planowała otwarcie około 20 nowych supermarketów Bricomarché i Intermarché. W przypadku Intermarche udało się uruchomić 2, ale 17 zostało zamkniętych.