Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Paclan promuje się spotem "Odkryj magię zwykłych rzeczy"dlahandlu.pl - 6 grudnia 2018 14:17


Świąteczny spot marki Paclan przypomina, że aby ocenić wartość rzeczy, trzeba zrozumieć osoby, dla których mają one znaczenie. Worki mogą przechować nie tylko to, co zbędne - czasem służą także jako opakowanie dla tego, co dla niektórych jest prawdziwym skarbem.

Opowieść o magii zwykłych rzeczy można obejrzeć od czwartku 6 grudnia na profilach marki Paclan w mediach społecznościowych (Facebook, YouTube). Od piątku 7 grudnia świąteczny spot będzie miał premierę także na dużym ekranie – przed seansami filmowymi zobaczą go widzowie Multikina w ponad 30 miastach w całej Polsce. Za koncepcję kreatywną odpowiedzialna jest Grupa Me & My Friends. Film został nakręcony we Wrocławiu, a jedną z inspiracji do jego powstania była historia, sklepu z zabawkami z ulicy Konwaliowej, która rzeczywiście wydarzyła się w tym mieście.

Najpierw w tym miejscu była kwiaciarnia, potem antykwariat, aż w końcu wnętrze opanowały zabawki. Od podłogi aż po sufit na półkach piętrzyły się rozmaite klocki, lalki, gry planszowe i piłki. Wyjątkowe miejsce cieszyło oczy i rozbudzało wyobraźnię kilku pokoleń wrocławian. Sklep został zamknięty w grudniu 2017 roku. Obok pustego pawilonu stoi dziś wrocławski krasnal jako symboliczny pomnik wdzięczności wobec właściciela, który w wieku 91 lat przeszedł na zasłużoną emeryturę.