Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Limitowane warianty produktów Wedla na świętadlahandlu.pl - 13 grudnia 2018 14:42


Oferta E. Wedel na Boże Narodzenie to dobrze znane wszystkim produkty w świątecznych opakowaniach oraz limitowane warianty, które smakują przyprawami korzennymi, cynamonem i pomarańczą.

Głównym bohaterem świątecznych opakowań produktów E. Wedel dla dzieci jest renifer,
a wspierają go Mikołaj i bałwanek. Z myślą o najmłodszych marka przygotowała dwa specjalne warianty czekolad: karmelową „szyszkę” oraz mleczną z piankami marshmallow. E. Wedel przygotował także zestawy słodyczy, które z pewnością ucieszą każde dziecko. Pierwszy z nich to puszka z reniferem, która po zjedzeniu zawartości, może służyć jako pudełeczko. Drugi zawiera pluszowego renifera, dwie czekolady i Czekotubkę. Ponadto, oferta zawiera jeszcze kartonowe domki pełne krówek lub żelków.

Dla dorosłych spółka oferuje czekolady w eleganckich opakowaniach. Z okazji Gwiazdki, kultowe Baryłki występują w nowym, większym opakowaniu. Dostępne opcje to dobrze znany i lubiany wariant mix oraz zupełnie nowy - o smakach nalewek.

Klasyki od E. Wedel, takie jak Mieszanka Wedlowska, Pierrot, Bajeczny i Świąteczne Pralinki znalazły się w wyjątkowych opakowaniach o kształcie kuli, dzwonka czy choinki, które mogą służyć również jako ozdoby świąteczne. W tym roku, Torcik Wedlowski i Ptasie Mleczko ponownie nabiorą świątecznych wzorów. Amatorzy kultowych pianek będą mogli wybierać spośród tych dekorowanych w renifery, gwiazdki i ciasteczkowe ludziki. Te ostatnie występują na kostkach nowego waniliowo-cynamonowego wariantu smakowego.

Produkty z oferty świątecznej E. Wedel są dostępne w sklepach od początku listopada.