Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Na jakie prezenty mogą liczyć pracownicy Biedronki i Lidla?bankier.pl - 15 grudnia 2018 15:43


Dyskonty i markety rokrocznie szykują prezenty swoim pracownikom. Zatrudnieni w dyskontach Jeronimo Martins Polska otrzymują paczki oraz karty przedpłacone do wykorzystania na zakupy w Biedronce i w drogeriach Hebe. Ich kwota jest zależna od uzyskiwanego dochodu. W Lidlu natomiast pracownicy otrzymują bony, a dzieci zatrudnionych – paczki świąteczne – informuje bankier.pl.

Jak mówi portalowi bankier.pl Agnieszka Sokołowska, dyrektor ds. komunikacji wewnętrznej i odpowiedzialności społecznej w Jeronimo Martins Polska, z okazji świąt pracownicy Biedronki i ich dzieci otrzymują bogaty pakiet świadczeń socjalnych. Są wśród nich paczki świąteczne, przyjęcia świąteczne oraz doładowanie kart przedpłaconych. W tym roku sieć przygotowała ponad 141 tys. paczek świątecznych i po raz pierwszy zróżnicowano ich zawartość w zależności od przedziału wiekowego dzieci.

Najmłodsze dzieci pracowników Biedronki, w wieku od 0 do 2 lat, otrzymają w paczce  m.in. grające zabawki interaktywne, dzieci w wieku 3-9 lat gry edukacyjne i zestaw do modelowania, a młodzież w wieku 10-18 lat bezprzewodowe słuchawki i głośnik. Z kolei paczki dla dorosłych zawierają akcesoria kuchenne.

Lidl w tym roku rozda 16 400 paczek pełnych świątecznych słodkości dzieciom pracowników. Z kolei samym pracownikom przekaże bony o wartości pokrywającej pewną część bożonarodzeniowych wydatków. Łącznie na wszystkie upominki i bony firma przeznaczy w tym roku blisko 10 mln zł.