Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Szereg nowych otwarć Pizza Hut Deliverydlahandlu.pl - 17 grudnia 2018 12:32


Sieć Pizza Hut Delivery w ostatnich dniach dokonała szeregu otwarć nowych lokali w największych miastach Polski. Jutro ruszą kolejne restauracje, w Łodzi i Warszawie.

17 grudnia sieć restauracji Pizza Hut otworzyła restauracje Pizza Hut Delivery w Poznaniu i Bydgoszczy. Nowa restauracja w Poznaniu mieści się przy ul. Kurpińskiego 10 oraz Wojskowej 1/65.   Lokal w Bydgoszczy przy ul. Ku Wiatrakom 42 to trzecia restauracja Pizza Hut Delivery.

Z kolei od 18 grudnia br. goście restauracji Pizza Hut w Gdyni mogą zamówić dania z dostawą do domu. Format Pizza Hut Delivery został przyłączony do restauracji zlokalizowanej przy ul. Świętojańskiej 36 oraz przy ul. Kazimierza Górskiego 2 w Gdyni.

20-go grudnia Pizza Hut startuje z usługą Delivery w Krakowie w rejonie Ruczaj, przy ul. Drukarskiej 18. Lokal oferuje dostawę w 30 minut na odległość 5 km. 27-go grudnia rusza druga restauracja Pizza Hut Delivery w Szczecinie. Nowa restauracja mieści się przy ul. 26 Kwietnia 2 w Szczecinie.

Natomiast 28-go grudnia sieć otworzy trzecią restaurację Pizza Hut Delivery w Łodzi. Nowa restauracja mieści się przy ul. Brzóski 42. Tego samego dnia ruszy restauracja przy ul. Żegańskiej 2a w Warszawie. Restauracja będzie realizować zamówienia na miejscu oraz na wynos z odbiorem własnym. Usługa dostawy uruchomiona zostanie od 2-go stycznia 2019 roku.

W Polsce siecią Pizza Hut zarządza holding AmRest, który od 1993 roku rozwinął sieć do liczby ponad 100 lokali. W ramach marki firma AmRest prowadzi formaty: Pizza Hut Dine-In – restauracje z obsługą kelnerską, Pizza Hut Express – koncept oferujący świeżą pizzę, przygotowywaną w 5 minut, na oczach gości, a od 2017 roku AmRest rozwija nową odsłonę restauracji Pizza Hut Dine-In: lokale z otwartą kuchnią i kamiennym piecem w centralnym punkcie restauracji. AmRest mocno inwestuje również w kanał dostaw w ramach marki, rozwijając koncept Pizza Hut Delivery – restauracje oferujące dostawy w ok. 30 minut.