Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

20 grudnia ruszy Metro Park Koło z Biedronkądlahandlu.pl - 18 grudnia 2018 12:47


Jeszcze przed świętami w Kole (woj. wielkopolskie) otwarty zostanie nowy park handlowy. Metro Park Koło to kolejna inwestycja w portfolio Metropolitan Investment S.A.

Metro Park Koło to obiekt handlowy zrealizowany w modelu retail park. Powierzchnię prawie 2 900 mkw. GLA zajmuje tu czterech najemców, reprezentujących popularne marki, takie jak: Biedronka, Neonet, CCC i Pepco. Obiekt powstał przy skrzyżowaniu ulic Słowackiego, Sienkiewicza i Nowowarszawskiej. 

- Metro Park w Kole to już drugi tego typu obiekt otwarty w ostatnim czasie przez Metropolitan Investment. – komentuje Piotr Kret, manager zespołu komercjalizacji w Metropolitan Investment. – W ramach rozwoju brandu Metro stawiamy przede wszystkim na retail parki, bo uważamy, że taki format ma potencjał i sprawdza się w określonych lokalizacjach – dodaje.

Metro Park Koło to kolejny projekt realizowany przez Metropolitan Investment w ramach rozwoju brandu Metro. Spółka coraz intensywniej stawia na rozbudowę sieci parków handlowych tworząc silną i rozpoznawalną w Polsce markę obiektów. Metro Parki funkcjonują już m.in. w Wiśle, Białej Podlaskiej oraz Biłgoraju. W ciągu niespełna dwóch lat działalności firma zrealizowała już dziewięć projektów, a w realizacji znajduje się kolejne 107 tys. mkw. GLA rozpoczętych inwestycji.