Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Centrum Handlowe Czyżyny wzmacnia ofertę dlahandlu.pl - 19 grudnia 2018 11:32


Krakowskie Centrum Handlowe Czyżyny z portfolio Newbridge Poland realizuje strategię repozycjonowania. W ostatnim kwartale 2018 r. w centrum otwarte zostały salony marek Diverse oraz Flying Tiger Copenhagen. W ciągu najbliższych kilku miesięcy w Czyżynach pojawią się salon mody Orsay i kawiarnia Nakielny.

Od początku grudnia klienci CH Czyżyny mają możliwość dokonywania zakupów w nowo otwartym salonie Flying Tiger Copenhagen. To czwarty sklep tej marki w Krakowie. 

Kolejna zmiana w CH Czyżyny to relokacja sklepu marki Quiosque, oferującego modę damską, który powiększył swoją powierzchnię do 125 mkw. i otworzył się w nowej lokalizacji. 

W pierwszym kwartale 2019 roku oferta modowa Centrum Handlowego Czyżyny zostanie poszerzona o markę Orsay. Marka posiada już blisko 680 salonów w 26 krajach Europy.

Przed wakacjami oferta gastronomiczna CH Czyżyny zostanie rozszerzona o lokalną sieć kawiarni Nakielny. Najemca zajmie lokal o pow. ok. 140 mkw. Nakielny to marka, która od 2016 roku dynamicznie rozbudowuje sieć kawiarni w Krakowie. Planowany jest także rozwój sieci w innych miastach Polski.

Centrum Handlowe Czyżyny to jedno z pierwszych centrów handlowych w Krakowie, zlokalizowane w dzielnicy Nowa Huta. Oferta Centrum obejmuje hipermarket Carrefour, sklepy specjalistyczne Leroy Merlin oraz Jysk, a także galerię butików i punktów usługowych.