Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Biedronka rusza z 3. sklepamidlahandlu.pl - 20 grudnia 2018 12:27


20 grudnia br. przy ul. Racławickiej w Nysie została uruchomiona 5. placówka sieci Biedronka w tym mieście. Tego samego dnia sieć uruchomiła też dwa kolejne sklepy w województwie podkarpackim: w Grębowie i Niebylcu. Placówki ruszyły w nowym koncepcie 2.0.

Powierzchnia sali sprzedaży sklepu w Nysie wynosi ponad 767 mkw. Działa w nim 5 kas, w których można płacić gotówką, za pomocą kart płatniczych lub BLIK-iem. Do dyspozycji klientów jest 80 miejsc parkingowych.

Sala sprzedaży placówki w Grębowie wynosi 594 m2, a w Niebylcu 418 m2. W grębowskim sklepie działa 5 kas oraz stoisko mięsne, w Niebylcu klienci są obsługiwani przy 3 punktach kasowych. W obu sklepach można płacić gotówką, kartami płatniczymi oraz BLIK-iem, korzystając z aplikacji mobilnej.

Przypomnijmy, na 20 grudnia zaplanowano także otwarcie parku handlowego w Kole w woj. wielkopolskim. Jednym z najemców jest sieć Biedronka.

Obecnie już około 2500 spośród 2850 sklepów Biedronka funkcjonuje w layoucie 2.0, z czego ponad 200 placówek zostało wyremontowanych i otwartych w nowym koncepcie w pierwszych trzech kwartałach tego roku