Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Sklep TEDi ruszył w tyskim Gemini Parkudlahandlu.pl - 27 grudnia 2018 13:31


Do grona najemców Gemini Park Tychy dołączyła sieć sklepów TEDi. Niemiecka sieć otworzyła lokal mający niemal 760 m kw. To już drugi sklep Grupy Tengelmann w tyskiej galerii. Od marca na powierzchni prawie 550 m kw. działa tutaj także KiK.

W ofercie nowego sklepu klienci galerii znajdą m.in. sprzęt gospodarstwa domowego, w tym m.in. przybory kuchenne, garnki czy wyroby szklane i ceramiczne, dekoracje i upominki,  materiały biurowe i DIY, produkty dla majsterkowiczów oraz drobną elektronikę.

W TEDi znaleźć można także artykuły drogeryjne, produkty dla zwierząt (np. miski i kości do żucia), zabawki, w tym produkty licencjonowane oraz  akcesoria np. szaliki, czapki czy getry. W sklepie nie brakuje także produktów dla pasjonatów ogrodnictwa, a sezonowo można znaleźć artykuły rekreacyjne.

To już 6 otwarcie nowego sklepu od otwarcia samej galerii w marcu br. roku. W ostatnich miesiącach do grona najemców dołączyły m.in. New Yorker, Pierre Cardin, Cortland i Reporter Young. Dzięki TEDi-emu Gemini Park poszerza kilka segmentów swojej oferty.

Nowy sklep umacnia m.in. ofertę wyposażenia wnętrz i dekoracji dostępną w galerii. Już dziś, włącznie z TEDi, składa się na nią aż 9 punktów. Swoje sklepy w obiekcie mają m.in. Jysk, TK Maxx, Komfort, Pepco, Homla, Home&You oraz Home&Deco. Ale zyskuje nie tylko oferta „home”.

Gemini Park Tychy to pierwsza tak duża galeria handlowa w Tychach. Na powierzchni 36,6 tys. m kw. znaleźć można dziś blisko 130 sklepów, restauracji i kawiarni oraz punktów usługowych. Otwarta w marcu 2018 roku galeria jest już w ponad 95% skomercjalizowana. Kolejne otwarcia centrum handlowe planuje na I kwartał 2019 r.