Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Galeria Jurajska chce zawalczyć o klientów w niedziele niehandlowedlahandlu.pl - 27 grudnia 2018 13:56


W Galerii Jurajskiej otwarto po relokacji nowe, dwukrotnie większe Centrum Rozrywki Bajkowy Labirynt. Na powierzchni 486 m kw. znaleźć można kilkadziesiąt atrakcji dla dzieci i młodzieży, a także dla dorosłych.

Całą przestrzeń nowego Bajkowego Labiryntu podzielono na specjalne strefy. W interaktywnej i bezpiecznej strefie „Malucha” najmłodsze dzieci w wieku 0-3 lat mogą poznawać i uczyć się m.in. dźwięków otaczającego świata, odgłosów zwierząt czy kolorów i kształtów. Dzieci w wieku od 4-12 lat mają z kolei do swojej dyspozycji  wielopoziomową konstrukcję zabawową, połączoną z torem Ninja przystosowanym  dla tej grupy wiekowej.  Dla najmłodszych przygotowano także specjalne strefy animacji i urządzeń interaktywnych.

- Zmieniamy się i chcemy bawić naszych gości 7 dni w tygodniu. Bajkowy Labirynt w Galerii Jurajskiej jest pierwszym kids play’em trzeciej generacji w Częstochowie. To unikalne miejsce, w którym można spędzić cały dzień. To również alternatywa np. dla niedzielnej nudy w domu – mówi Robert Niewiński, prezes spółki RO-AN, do której należy Bajkowy Labirynt.

Jak podkreśla Robert Niewiński, wybór Jurajskiej nie był przypadkowy. – W najbliższych latach stawiać będziemy przede wszystkim na rozwój centrów rozrywki w galeriach, które mają szeroką i ciekawą ofertę rozrywkową, a tym samym są w stanie przyciągać klientów w tygodniu, ale także w niedziele niehandlowe – mówi.

Większy kids play to szansa dla Galerii Jurajskiej, tym bardziej, że obiekt rozwija właśnie swój projekt „Niedzielnego Centrum Rozrywki” oraz samą ofertę rozrywkową.

– W 2019 roku chcemy zawalczyć o klienta w niehandlowe niedziele. Nasz pomysł to konsolidacja w jednej przestrzeni oferty tych najemców, którzy mogą działać w te dni bez przeszkód – mówi Roman Bugajczyk, dyrektor Galerii Jurajskiej.

I dodaje: - Do klienta chcemy wyjść z niezwykle szeroką ofertą rozrywkową, na którą złoży się aż 18 restauracji i kawiarni,  fitness club, 8-salowe kino, nasza infrastruktura z bulwarami Warty na czele, ale także Bajkowy Labirynt w najnowszym formacie Centrum Rozrywki. Dzięki temu zyskamy na atrakcyjności w wolne niedziele, a co najważniejsze stworzymy kolejny powód, aby nas odwiedzić - mówi.