Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Pizza Hut Express z pierwszym lokalem w Krakowiedlahandlu.pl - 2 stycznia 2019 14:58


Od 31 grudnia 2018 r. działa pierwsza w Krakowie restauracja Pizza Hut Express. Nowa restauracja mieści się w zabytkowej kamienicy, przy ul. Lubicz 4 w Krakowie.

Pizza Hut Express to najwyższe standardy marki Pizza Hut, które zostały zaadaptowane do przyjaznych, niewielkich lokali. Koncept odpowiada na potrzeby klientów marki, realizując pomysł na świeżą i podaną w ciągu 5 minut pizzę z pieca. Goście mogą śledzić proces przygotowania zamówienia, od skomponowania pizzy do jej wypieku.

Pizza Hut to jedna z największych sieci restauracyjnych na świecie. W Polsce siecią Pizza Hut zarządza holding AmRest, który od 1993 roku rozwinął sieć do liczby ponad 100 lokali. W ramach marki firma AmRest prowadzi formaty: Pizza Hut Dine-In – restauracje z obsługą kelnerską, Pizza Hut Express – koncept oferujący świeżą pizzę, przygotowywaną w 5 minut, na oczach gości, a od 2017 roku AmRest rozwija nową odsłonę restauracji Pizza Hut Dine-In: lokale z otwartą kuchnią i kamiennym piecem w centralnym punkcie restauracji. AmRest mocno inwestuje również w kanał dostaw w ramach marki, rozwijając koncept Pizza Hut Delivery – restauracje oferujące dostawy w ok. 30 minut.